Студенти Університету стали переможцями конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука 2011/12р.

23-04-2012, 15:27

Студенти Університету Артем Грицак (господарсько-правовий факультет, 3 курс), Олексій Лавриненко (факультет підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду, 4 курс), Дарина Ткаченко (факультет підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України, 5 курс), Юлія Юрченко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс) стали переможцями конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука 2011/12р.

Конкурс проводиться вшосте. Його головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Цього року до участі в конкурсі долучились 1859 студентів з понад 100 вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації зі всіх регіонів України, серед яких було визначено 320 переможців.

Протягом року усі переможці одержуватимуть щомісячну стипендію, а також матимуть можливість отримати від Фонду Віктора Пінчука підтримку індивідуальних науково-дослідницьких та соціально-економічних ініціатив; долучатимуться до реалізації соціальних проектів Фонду; братимуть участь у зустрічах з провідними представниками політики, бізнесу, культури тощо.

Всі переможці конкурсу візьмуть участь у роботі 5-го Молодіжного форуму Стипендіальної програми «Завтра.UA», що відбудеться 12-14 травня 2012 року в Києві. Одними із головних задач Форуму є створення мережі соціально відповідальної молоді, що об’єднує найкращих студентів України, стимулювання їх громадської активності та залучення талановитих молодих українців до соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток країни та суспільства.