Студенти Університету стали кращими ораторами дебатного турніру у Харкові

20-03-2017, 09:28

Завершився III етап Харківської міської дебатної ліги, у якому взяли участь 28 команд м.Харкова.

Студенти та випускники гідно представили Університет та підтвердили статус Дебатного Клубу НЮУ як одного з найсильніших дебатних осередків Харкова та України.

Кращими спікерами турніру було визнано Владислава Костіна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) та Михайла Фоменко (господарсько-правовий факультет, 5 курс), які також здобули звання фіналістів турніру.

У складі команді «Карлсон» разом із Михайлом Фоменком до фіналу вийшла також Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс), яка також стала другим кращим спікером серед досвідчених гравців.

Кращим суддею турніру було визнано Костянтина Корнієнка (факультет правосуддя, 5 курс).

У складі суддівської колегії Університет представляли: Валентин Криловецький (випускник Інституту прокуратури та кримінальної юстиції), Єгор Колодов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 3 курс) та Дмитро Саранчук (міжнародно-правовий факультет, 6 курс). У якості гравців честь Університету відстоювали Євгенія Брич (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 6 курс), Іван Невзоров (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс), Кирило Кожушний (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс), Валерія Рябуха (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс), Неллі Кичігіна (міжнародно-правовий факультет, 1 курс).

Вітаємо всіх та бажаємо нових успіхів!