Студенти Університету серед переможців конкурсу наукових робіт у галузі адміністративного, фінансового та інформаційного права

22-03-2019, 15:20

21 березня в Запорізькому національному університеті було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

Мета заходу – відбір талановитих студентів та створення умов для розвитку їхнього інтелектуального потенціалу, підтримка наукової та творчої роботи молоді, стимулювання інтересу до дослідницької роботи стимулювання педагогічних та науково-педагогічних працівників, підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності тощо.

Співорганізаторами заходу виступили Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України та Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем службового права Національної академії правових наук України, всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання «Юридична Газета», юридичний журнал «Право України», всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» (Запорізьке відділення), громадська організація «Європейський центр верховенства права.

Конкурс складався з двох турів: 1-й – у закладах вищої освіти, 2-й – у базових закладах вищої освіти.У свою чергу, другий тур конкурсу відбувався у 2 етапи: рецензування робіт і проведення підсумкової науково-практичної конференції. Студенти 35 закладів вищої освіти представили свої наукові роботи для рецензування галузевої конкурсної комісії, за результатами якого 44 найкращі були рекомендовані для участі у підсумковій конференції.

За результатами заходу студентку 2 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиціїУніверситету Діану Лисенко (науковий керівник – асистент кафедри адміністративного права Марина Бєлікова) було нагороджено дипломом І ступеня. Диплом ІІІ ступеня отримав студент 2 курсу міжнародно-правового факультету Іван Щеглаков (науковий керівник – доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Христина Солнцева).

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень на науковій ниві!