Студенти Університету Р.Труш, М.Чeрвяков, Д.Дрозд вибороли медалі відкритого всеукраїнського турніру з самбо

27-11-2018, 12:49

Змагання на призи президента Харківської асоціації спортивних і бойових єдиноборств Ю.Даниляка на честь майстра спорту міжнародного класу О.Кармазінського  відбулися у спорткомплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і зібрали 137 самбістів із  14 регіонів країни.

За результатами боротьби

Роман Труш (Слідчо-криміналістичний інститут, 1 курс) виборов І місце у ваговій категорії до 62 кг,

Микита Чeрвяков(заочний факультет №1, 2 курсстав бронзовим призером у ваговій категорії до 82 кг,

Данило Дрозд (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс)  посів ІІІ місце у ваговій категорії  до 68 кг.

Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів!