Студенти Університету отримали стипендії Харківського міського голови «Обдарованість»

17-10-2012, 16:57

Стипендії Харківського міського голови у 2012 році отримали 100 чоловік- 51 учень та 49 студентів.

Із 49 студентів-стипендіатів 29 є переможцями всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт. 20 удостоєні звання стипендіатів за досягнення у творчості та в спорті. Володарі стипендії «Обдарованість» навчаються в 23 харківських вищих навчальних закладах. Найбільшу кількість стипендіатів підготували Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, Харківський національний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського, Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківська державна академія фізичної культури, а також Харківський національний університет радіоелектроніки.

Учнів і студентів, удостоєних стипендій Президента України і Харківського міського голови «Обдарованість» ушановували у Харківському національному університеті ім. В Н.Каразіна.

В урочистостях узяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, народні депутати України, депутати міської ради, ректори вищих навчальних закладів, керівники навчальних закладів, наставники та батьки.

Стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» отримали студенти Університету:

  1. Голубовський Ігор (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції, 5 курс);
  2. Лавриненко Олексій (факультет підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду, 5 курс);
  3. Лейба Олена (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції, 3 курс);
  4. Шкатула Денис (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс).