Студенти Університету Олексій Бондарчук та Євген Калінін успішно виступили на чемпіонаті України з кікбоксінгу WРКА серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації

10-04-2013, 09:00

У приміщенні легкоатлетичного манежу Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради відбулися змагання чемпіонату України з кікбоксингу WРКА серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

Організатори: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Харківське обласне управління з фізичного виховання та спорту, національна всеукраїнська Федерація кікбоксингу і Харківська обласна Федерація громадської організації «Український Союз Кікбоксингу».

 У змаганнях взяли участь команди 53 вищих навчальних закладів із 16 областей України із загальною кількістю учасників 410 осіб. Харківська область була представлена 14 вишами.

Даний чемпіонат є відбірковим до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Світу з кікбоксингу WРКА серед студентів, що пройде з 27 травня по 2 червня 2013 року в місті Афіни (Греція).

В особистому заліку студенти Університету посіли:

II місце:

– Олексій Бондарчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 17 група) у ваговій категорії75 кг/розділ лайт/;

IIІ місце:

– Євген Калінін (вечірній факультет, 1 курс, 3 група) у ваговій категорії 75 кг /розділ лоу/.