Студенти Університету М.Туваклієва, Т.Архіпова та А.Кашицька у складі команди НЮУ стали переможцями II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права

20-04-2018, 14:17

11-12 квітня відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права у Донецькому юридичному інституті МВС України у Кривому Розі, у якому взяли участь 56 учасників із 20 закладів вищої освіти України. Олімпіада тривала два дні і складалась з двох етапів: 1-й день – тестування учасників, 2-й день – виконання творчих завдань.

Команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі студенток Інституту прокуратури та кримінальної юстиції – Архіпової Тетяни Євгенівни (4 курс, 6 група), Туваклієвої Мадіни Мустафаївни (1 курс магістратури, 11 група) та Кашицької Анастасії Юріївни (4 курс, 3 група) у командному заліку посіла почесне І-ше місце із загальною сумою балів 467,00, випередивши найближчого конкурента на 51 бал. Крім того, Туваклієва М.М., за результатами індивідуального заліку нагороджена Дипломом ІІ-го ступеня.

Супроводжувала команду Університету тренер і керівник команди, кандидат юридичних наук, асистент кафедри кримінального права №1  Невідома Надія Володимирівна.

Переможний виступ наших студентів вкотре засвідчив, що Національний юридичний університет готує найкращих фахівців у сфері права! Щиро вітаємо представників Alma mater з гідною перемогою та бажаємо подальших успіхів!