Студенти Університету Микола Руденко та Богдан Ребриш стали переможцями VI Всеукраїнських змагань з адміністративного права і судочинства імені В.С.Стефанюка

14-10-2013, 16:59

Змагання відбулися на базі Запорізького національного університету.

Організатори − Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України та Юридичний факультет Запорізького національного університету.

У заході взяли участь 9 команд із різних вищих навчальних закладів України, зокрема: Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Донецького національного університету, Запорізького національного університету, Хмельницького університету управління та права, Національного університету державної податкової служби України та ін.

Команду Університету – «Vivat Lex» представляли студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Микола Руденко та Богдан Ребриш (5 курс, 2 група).

Під час змагання учасникам були надані фабули задач для попереднього опрацювання. Результати своєї роботи команди представили за таким сценарієм: промова команди позивачів, запитання команди відповідачів, промова команди відповідачів, запитання команди позивачів, запитання суддів, репліки. Судді оцінювали вміння учасників змагань застосовувати законодавство, швидко і правильно знаходити відповіді у законодавстві на проблемні питання, ораторську майстерність учасників, роботу в команді.

У результаті тривалої і напруженої боротьби до фіналу пройшли чотири команди: Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Хмельницького університету управління та права, а також дві команди Донецького національного університету і переможцем стала команда «Vivat Lex» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Найкращим оратором VI Всеукраїнських змагань з адміністративного права і судочинства ім. В.С.Стефанюка став М.Руденко.

Перший проректор Ю.П.Битяк та проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш привітали переможців VI Всеукраїнських змагань з адміністративного права і судочинства імені В.С.Стефанюка Миколу Руденка та Богдана Ребриша та побажали їм нових перемог.