Студенти Університету Марія Гоєнко й Артем Дядюша вдало виступили на двох чемпіонатах України зі спортивного орієнтування

24-04-2018, 11:38

З 18 по 24 квітня у м. Олешки Херсонської області відбулися два командні чемпіонати України зі спортивного орієнтування, в яких взяли участь близько 400 спортсменів із 20 областей країни. Честь Харківської області відстоювали студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Гоєнко Марія (міжнародно-правовий факультет, 2-й курс) та Дядюша Артем (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2-й курс).

У чемпіонаті  України зі спортивного орієнтування бігом Гоєнко Марія виборола два III місця  на середній і довгій дистанціях у групі  Ж-20 і II місце в естафеті.

У чемпіонаті  України з трейл-орієнтування  Дядюша  Артем посів II-місце серед юнаків у групі Ч-20 на середніх дистанціях, а Гоєнко Марія – II місце у групі Ж-21(еліта) на довгій дистанції і друге місце у жіночій естафеті.

Також Артем і Марія в складі збірної команди Харківської області стали чемпіонами України з  трейл-орієнтування  в командному заліку.

Щирі вітання Артему і Марії та нових звершень!