Студенти Університету Марина Черняк та Інна Черняк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, IV курс, 12 група) стали переможцями міжнародних європейських турнірів з дзюдо

03-03-2014, 11:32

У м.Варшава (Польща) завершився континентальний кубок. Марина Черняк (у категорії до 48 кг) здобула «золото» престижного європейського турніру. Вона провела на татамі чотири зустрічі, в трьох з яких, здобула чисті перемоги. Кожна з суперниць українки не простояла і трьох хвилин проти напору студентки Університету: у першій зустрічі Марина була сильнішою Катерини Накхаенки (Білорусь), у другій − під «роздачу» потрапила німкеня Соня Вірхов, у боротьбі за вихід у фінал також не встояла Ліма Тасіана (Гвінея-Бісау). У фінальній зустрічі Марина Черняк тактично переграла польку Єву Конечни.

У місті Гайдельберґ (Німеччина) пройшов міжнародний турнір з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору. Чемпіонка Європи 2013 року Інна Черняк (у категорії до 52 кг) без особливих зусиль переграла своїх суперниць і посіла перше місце. На шляху до перемоги студентці Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України зустрілися бразилійка і угорка, які змушені були капітулювати вже на першій хвилині зустрічі.

Вітаємо Інну і Марину та бажаємо перемог на чемпіонаті світу!