Студенти Університету Д.Пікаш і Е.Куриленко успішно виступили на відкритому чемпіонаті Харківської області серед молоді, юніорів з легкої атлетики та обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед ЗВО м. Харкова

29-05-2018, 09:04

24-25 травня на легкоатлетичному стадіоні «Динамо» пройшов відкритий чемпіонат Харківської  області  серед молоді, юніорів та обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації з легкої атлетики.

У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів ЗВО області, гості з інших областей, серед яких – учасники та призери чемпіонатів Європи та світу.

У перший день змагань Денис Пікаш (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс,19 група) у стрибках в висоту, подолавши 210 см, посів І місце.

Едуард Куриленко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс,19 група) у метанні списа (59.90 м) також став першим.

Щиро вітаємо Дениса, Едуарда та їх тренера-викладача Л.В.Романенко і бажаємо нових успіхів на чемпіонаті України!