Студенти Університету долучилися до проведення Міжнародного дня студентського спорту

21-09-2018, 16:34

20 вересня  в усьому світі відзначають Міжнародний день студентського спорту. У  цей день у фізкультурно-спортивному  клубу «Локомотив» (Харків)  стартувала  Всеукраїнська Універсіада. У її відкритті взяли участь понад  5 тисяч студентів зі всіх регіонів України, зокрема  100 студентів Університету – відомих  спортсменів, представників  всіх спортивних клубів. Очолили  делегацію  ректор В.Я.Тацій, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директор навчально-спортивного комплексу О.С.Нестерович, завідувач кафедри фізичного виховання №1 О.В.Попрошаєв.  

Присутніх привітали голова Харківської обласної держадміністрації Ю.О.Світлична,  заступник Міністра освіти та науки України Р.В.Греба та ін.

На майданчику було розгорнуто близько 20 спортивних локацій, де студенти грали в футбол, теніс та займалися єдиноборствами.  Для гостей свята провели майстер-класи, під час яких кожен мав змогу спробувати свої сили в різних видах спорту та обрати той, який йому до вподоби. Також частиною свята став флеш-моб із підтягування, до якого долучилися  15 курсантів військово-юридичного факультету.