Студенти Університету В.Сінявін, М.Сатуєва, А.Шуть, Т.Максимович стали призерами ІІІ Всеукраїнських судових дебатів з цивільного права та процесу «Майстерність судової промови»

23-04-2018, 17:07

21 квітня у Апеляційному суд Вінницької області відбулася очна частина ІІІ Всеукраїнського дебатного турніру з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови», присвяченого 35-річчю з дня заснування юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

У змаганнях взяли участь 20 команд з 12 закладів вищої освіти. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли команди: «Law vs. Love» (Владислав Сінявін і Мар’ям Сатуєва), «Lux et Veritas» (Олена Бакланова і Станіслав Свистун), «Veritas» (Юлія Рязанцева і Андрій Луговський), «Кубик Рубіка» (Тетяна Максимович і Анна Шуть).

До півфінального раунду турніру потрапили всі команди Університету.

У фіналі дебатували команди «Law vs. Love» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та «Белые воротнички» Одеського державного університету внутрішніх справ .

За результатами запеклих баталій суддівське журі та партнери визначили переможців:

І місце – команда «Белые воротнички»;

ІІ місце – команда «Law vs. Love»;

ІІІ місце та приз – команда «Кубик Рубіка.

Призери також нагороджені призами від Проекту USAID «Справедливе правосуддя» (подарунковими комплектами з 7-ми книг серії «Харьковская цивилистическая школа»), Адвокатського об’єднання «Адвокатська компанія «Якименко та партнери», Адвокатського об’єднання «Патюк та партнери».

Щиро вітаємо представників Університету та керівника команд, асистента кафедри цивільного процесу А.Ю.Каламайко з гідним виступом!