Студенти Університету Владислав Діденко, Віктор Шаповал, Марина Макарова та Катерина Чертил увійшли до складу збірної команди України на Всесвітню літню Універсіаду

11-08-2017, 09:24

TAIPEI 2017

https://en.wikipedia.org/wiki/2017_Summer_Universiade

З 19 по 30 серпня у китайському Тайбеї проходитиме XXIX Всесвітня літня Універсіада, яка збере понад 12 тисяч атлетів зі 160 країн світу.

Україну представлятиме 179 студентів-спортсменів із 55 вищих навчальних закладів, які вестимуть боротьбу у 14 з 22 видів спорту, а саме: баскетболі (чол.), важкій атлетиці, волейболі (жін., чол.), спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тхеквондо, фехтуванні, футболі та ушу.

Всесвітня Універсіада є головним студентським змаганням, яке відрізняється своєю незабутньою атмосферою і напруженою боротьбою, що символізує справжній дух чесного спортивного суперництва. За масштабністю і значущістю Всесвітню літню Універсіаду можна порівнювати з Олімпійськими Іграми, адже близько 60% учасників універсіад згодом виступають на Олімпійських Іграх.

Честь України і нашого Університету на Універсіаді відстоюватимуть:

  1. Владислав Діденко /волейбол/;
  2. Віктор Шаповал /волейбол/;
  3. Марина Макарова /художня гімнастика/;
  4. Катерина Чертил /дзюдо/.

Бажаємо українським спортсменам здобути якомога більшу кількість медалей та щоб піднімався Державний Прапор нашої держави і лунав Гімн на честь перемоги України на вищому студентському світовому спортивному форумі!

З повним складом студентської збірної команди України з усіх видів спорту можна ознайомитись за посиланням:

http://osvitasport.org/component/k2/item/11919-vsesvitnya-litnya-universiada-2017-nasha-nadiya-i-gordist.html