Студенти Університету вибороли нагороди чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

08-02-2016, 16:27

Змагання відбулися в приміщенні спортивного комплексу Університету 5-6 лютого.  У них взяли участь понад 300 спортсменів із 21 регіону України.

Почесними гостями турніру були: заступник Міністра молоді та спорту України Я.В.Войтович, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій,  Президент Національної федерації самбо України В.І.Рогач, директор Департаменту у справах  молоді та спорту Харківської облдержадміністрації В.В.Кириленко, начальник управління фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації, заступник директора Департаменту у справах молоді та спорту С.В.Христоєв, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської адміністрації К.М.Курашов  та ін.

Захід відкрив ректор Університету В.Я.Тацій, який  привітав усіх учасників та побажав перемоги найсильнішим. Також він відзначив, що на змаганнях виступають спортсмени із різних областей України, у тому й з тимчасово окупованих. Такі змагання сприяють зближенню людей, адже  сьогодні як ніколи необхідна консолідація суспільства навколо ідеї Соборності і єдності держави. Спортсменів також  привітали заступник Міністра молоді та спорту України Я.В.Войтович, директор Департаменту у справах  молоді та спорту Харківської облдержадміністрації В.В.Кириленко, президент Національної федерації самбо України В.І.Рогач.

Президент Національної федерації самбо України В.І.Рогач вручив ректору Університету подяку за значний внесок у розвиток самбо. Директора змагань, старшого тренера клубу спортивних видів боротьби Д.П.Віскова нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня Федерації самбо України.

Студенти Університету вдало виступили  на чемпіонаті та вибороли нагороди.

Срібло турніру в категорії 90 кг виборов здобувач кафедри конституційного права України А.Гуляєв.

Бронзовими призерами чемпіонату стали студенти Університету:

О. Міндила (Слідчо-криміналістичний інститут, 3 курс) – категорія 100 кг;

В.Березка (Слідчо-криміналістичний інститут, 1 курс) – категорія +100 кг;

К.Чертил (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс) – категорія 56 кг;

Ю.Одринська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 2 курс) – категорія +80 кг.

Усі четверо на турнірі виконали норматив майстра спорту України.