Студенти Університету Анастасія Чайковська та Микола Руденко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс, 2 група) стали призерами IX Всеукраїнських змагань з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови»

04-03-2013, 12:37

 

1-2 березня на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету пройшли IX Всеукраїнські змагання з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови»

У змаганнях взяли участь представники 10 вищих навчальних закладів України.

Змагання відбувалися в два етапи: півфінальний та фінальний. Півфінальний етап відбувався шляхом виголошення учасниками своїх промов: захисниками − перед колегіями професійних захисників, обвинувачів − перед колегією професійних прокурорів. За результатами півфінального раунду було визначено 5 захисників та 5 обвинувачів, які пройшли до фіналу.

Фінальний етап відбувався у формі судових дебатів з додержанням норм кримінального процесуального законодавства. Членами колегії були:  судді апеляційного суду Донецької області В.В.Акуленко, О.А.Лєгостаєв, Р.М.Залізняк, а також адвокат – І.М.Калінська.

За результатами змагань Анастасія Чайковська посіла 3 місце у номінації «Кращий захисник»,  Микола Руденко − 2 місце у номінації «Кращий обвинувач».