Студенти Університету Анастасія Крючко та Кирило Анісімов здобули перемогу в останньому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови

14-04-2015, 15:01

Студенти Університету Анастасія Крючко та Кирило Анісімов здобули перемогу в останньому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови8-9 квітня в Харківському Національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди пройшов 2 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.

8 квітня студенти змагалися у знанні української граматики, фразеології, лексики та стилістики, писали твір.

9 квітня було проведено усний тур, у якому кожен студент показував свої ораторські навички, вміння спілкуватися з аудиторією.

Під час заходу представники Харківського відділення Національної спілки письменників України презентували збірку «Перемагать і жить», присвячену трагічним подіям у зоні АТО, яка нещодавно вийшла друком.

Анастасія Крючко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 1 курс, 1 група) стала кращою у номінації «Знавець української фразеології», а Кирило Анісімов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 2 курс, 2 група) здобув перемогу в номінації «Знавець української граматики».