Студенти Тит Андреєв та Ярослав Дубенко отримали спеціальну премію на Всеукраїнській конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

26-03-2019, 12:56

22 березня у Київському університеті імені Бориса Грінченка була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації». Під час конференції молоді дослідники мали нагоду дізнатися про сучасні практики академічної доброчесності, діяльність всеукраїнських громадських організацій та проблеми молодіжної політики, ознайомитися зі способами перевірки наукових робіт на наявність плагіату, почути про міжнародні програми короткострокових та довгострокових академічних обмінів, їхню специфіку та можливість використання в подальшому науково-освітньому поступі.

В межах конференції відбувся конкурс соціально-наукових проектів, під час якого студенти 4 курсу Слідчо-криміналістичного інституту Тит Андреєв та Ярослав Дубенко вибороли спеціальну премію Наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів Київського університету імені Бориса Грінченка та отримали цінні призи від міжнародних організацій.

Вітаємо Тита й Ярослава та бажаємо нових досягнень у наукових пошуках!