Студенти та співробітники Університету вдало виступили на обласних легкоатлетичних змаганнях

31-03-2014, 09:01

Це був передостанній етап підготовки до першого Харківського міжнародного марафону, який відбудеться 12 квітня, і в якому візьмуть участь понад 20 студентів та викладачів нашого Університету.

У суботу 29 березня в сосновому лісі біля села Лизогубівка відбувся чемпіонат Харківської області з спортивного орієнтування на короткій дистанції. Успішно виступили студенти Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України Деркач Едуард та Гладуш Кирило. Їм трохи забракло вдачі, щоб посісти призові місця. А на дистанції 5,4 кілометри з 18 контрольними пунктами в категорії 55 років переміг директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко.

30 березня в Основ’янському гідропарку міста Харкова  під керівництвом управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, з метою агітації і пропаганди серед населення здорового способу життя та залучення населення до занять фізичною культурою та спортом відбувся Всеукраїнський XI традиційний легкоатлетичний пробіг «Основ’янська весна». У ньому взяли участь понад 100 спортсменів. Краще всіх у категорії 50 років дистанцію в 15 кілометрів з часом 55 хвилини 15 секунд здолав директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко.

Щиро вітаємо Миколу Івановича!