Студенти, співробітники та викладачі Університету взяли участь у спортивному ярмарку «Харків – спортивна столиця»

15-09-2014, 14:49

У Харкові на пл. Свободи пройшов перший в Україні ярмарок спорту «Харків – спортивна столиця».

У заході взяли участь близько 1,5 тис. спортсменів і близько 50 спортивних федерацій. Почався він з урочистого параду всіх спортсменів.

На головній площі міста функціонували 6 зон, на яких були представлені різні види спорту (футбол, баскетбол, бокс, східні єдиноборства, легка атлетика) і відповідні федерації, а також популярні спортивні рухи (паркур, воркаут, слеклайн тощо). Крім того, на ярмарку спорту виступили люди з обмеженими можливостями товариства «Інваспорт», представники клубів за місцем проживання, танцюристи.

Усі, хто прийшов на ярмарок спорту, змогли не тільки подивитися і отримати інформацію, а й безпосередньо спробувати себе в бажаному виді спорту. Також для гостей ярмарку провели безкоштовні майстер-класи від кращих фітнес-інструкторів, досвідчених тренерів і популярних спортсменів.

Багато федерацій провели всілякі конкурси, випробування, квести, а їх учасники були нагороджені на центральній сцені на пл. Свободи.

Напередодні співробітники Університету взяли участь у ІІ Спортивному форумі «Харків – спортивна столиця»

Форум «Харків – спортивна столиця» пройшов у прес-конференц залі КП «ОСК «Металіст».

На заході розглядалися наступні питання: «Дійові  шаги з розвитку спортивної інфраструктури регіону»; «Засоби масової інформації – двигун популяризації здорового образу життя»; «Стратегія спонсорського партнерства – путь до успіху»; «Спортивний город – позитивний імідж: проекти інноваційного розвитку»; «Харківські спортивні ініціативи – путь до перемоги» тощо.

Про стан спорту у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого доповів директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко.

http://www.youtube.com/watch?v=gmV2FSwhN6A