Студенти магістратури успішно завершують навчання за програмами академічної мобільності у Франції, Польщі та Китаї

31-05-2019, 15:44

Добігає завершення семестр академічної мобільності для студентів магістратури.

Дмитро Перепелиця, студент 1 курсу магістратури фінансово-правового факультету успішно склав іспити на факультеті права та політичних наук Університету Монпел’є (Франція) в рамках програми кредитної академічної мобільності, яка реалізується на основі міжуніверситетської угоди, мова навчання – французька.

Дмитро вже повернувся до Харкова та поділився своїми враженнями: «Насамперед, хотів би подякувати Університету за активну співпрацю із закладами вищої освіти країн ЄС, це дійсно унікальна можливість безкоштовно навчатися у відомих європейських правових школах. Університет Монпел’є входить до трійки кращих вишів Франції, крім того, є одним із найстаріших університетів Європи (заснований у 1289 році). Процес навчання кардинально не відрізняється від того, до якого ми звикли у alma mater, проводяться лекційні та практичні заняття, за підсумками яких складається усний іспит. Оскільки моє перебування у Франції обмежувалось одним семестром, практичні занятття не були обов’язковими, але я отримав дуже багато вражень та важливих знань на лекціях провідних викладачів, мав чудову методичну базу для самостійної роботи. Я обрав 5 навчальних дисциплін з окремих галузей єропейського та міжнародного права. Одним з бонусів є те, що університет розташований на узбережжі Середземного моря, для студентів є безліч можливостей щоб безкоштовно відвідувати музеї та історичні пам’ятки, а також подорожувати і відкривати для себе світ!»

Студенти магістратури Катерина Мірзабекова, Богдана Ковач, Тимур Йілмаз, Софія Бредун, Катерина Архипова та Діана Харитонова закінчують складання екзаменаційної сесії у Лодзинському університеті (Польща), цього року партнерський заклад, окрім традиційних навчальних курсів з європейського та національного права, запропонував нашим студентам такі дисципліни як «Правове регулювання шоу-бізнесу», «правові аспекти рекламної діяльності», «Право та інтернет», додатковими предметами традиційно стали курси з англійського юридичного письма та польської мови. Студенти мали можливість брати участь у наукових заходах та подорожувати Польщею та сусідніми країнами.

Анна Дорохова та Максим Гомулець продовжують навчатися в рамках програми академічної мобільності для магістрів у Східно-Китайському університеті політичних наук та права (м. Шанхай), вони вивчають міжнародне інвестиційне та торгове право, окремі галузі китайського національного права, відвідують судові установи, комерційний арбітраж, мають можливість подорожувати країною.

У новому навчальному році для студентів магістратури відкриваються нові напрямки академічної мобільності на основі підписаних двостронніх договорів з університетами Лісабону (Португалія), Сантьяго де Кампостела (Іспанія), Мілан (Італія).

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності: тел. 057 704 89 65, email: i.a.shumilo@nlu.edu.ua ; m.g.okolot@nlu.edu.ua; ауд. 92, центральний корпус, вул. Пушкінська 77 у робочі дня з 13.00 до 16.30.