Студенти магістерських програм Університету продовжують навчання у літніх школах партнерських навчальних закладів за кордоном

20-06-2019, 09:57

Студенти магістерських програм, які володіють англійською мовою, мають можливість влітку продовжити навчання та відпочити у літніх школах партнерів нашого Університету – Східно-Китайського університету політичних наук та права і Берлінської школи економіки та права. Другий рік поспіль проекти літніх шкіл за участю Університету та іноземних партнерів отримують гранти Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та мерії м. Шанхай (Китай), які покривають витрати наших студентів.

Студентки магістратури  Юлія Забіяка, Марина Крот,  Конюль Гасанова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції) та  Ксенія Жигалова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) розпочали навчання у X Літній школі з права та публічного адміністрування , яка проходить у Lihtenberg Campus Берлінської школи економіки та права. На церемонії відкриття школи був присутній посол України у ФРН  Андрій Мельник, керівник проекту проф. Остен Баллер, викладачі літньої школи. Попереду лекції та дискусії про боротьбу з корупцією, проблеми децентралізації, адміністративного правосуддя та інші актуальні для молодих юристів  питання.

Студенти Максим Околот (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України), Анна Лифар (факультет адвокатури), Анна Ленська (міжнародно-правовий факультет) приступили до навчання у літній школі Східно-Китайського університету політичних наук та права. Разом з однолітками з Великої Британії, Індії, Індонезії, Казахстану, Польщі, Хорватії та Перу вони познайомляться з особливостями китайської правової традиції,  відвідають державні установи та судові органи м. Шанхай.