Студенти-консультанти Юридичної клініки Університету зустрілися з начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Т.П. Єгоровою-Луценко

23-11-2018, 10:12

Зустріч проходила у форматі дружньої бесіди. Тетяна Петрівна розповіла про нові можливості для правників, зокрема, наголосила на великій кількості вакансій у Мін’юсті та вагомості правопросвітньої роботи.

Поговорили про перспективи роботи в органах юстиції, про те, як студенти будь-якого курсу вже зараз можуть практикуватися та працювати з Міністерством. Домовилися і про співпрацю територіального управління з Юридичною клінікою в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

До обговорення долучився проректор Університету В.В. Комаров, який розповів про специфіку роботи державних і приватних виконавців, нотаріусів і працевлаштуватися у цих сферах.

Також у дискусії взяли участь керівник Юридичної клініки В.П. Янишен, директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В. Бенедик, провідний методист навчально-методичного відділу Є.П. Яригіна, активне студентство Університету та співробітники Головного територіального управління юстиції у Харківській області.