Студенти двох держав обговорили сучасні проблеми України

05-02-2020, 08:55

Упродовж тижня в Університеті працював україно-німецький семінар, присвячений проблемам України на сучасному етапі. Німеччину на семінарі представили професор Берлінської школи економіки та права Остін Баллер та група його студентів. З української сторони були присутні студенти нашого університету.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Університету Юрій Барабаш, який зазначив, що виш і Берлінську школу економіки та права пов’язують тісні партнерські стосунки в галузі науки й освіти.

Формат семінару передбачав виступи студентів із презентаціями на сучасні виклики для нашої держави: протистояння збройній агресії Росії, боротьба з корупцією, децентралізація та ін. Свої доповіді презентували студенти Університету Всеволод Марценюк (1-й курс Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, тема презентації: «Корупція в цифрах: історія та статистика») та Анна Цувіна (2-й курс Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, тема презентації: «Переваги та недоліки децентралізації в Україні»). Учасники представили свої погляди на шляхи розв’язання актуальних проблем української та німецької сучасності.

Культурна частина заходу складалася з екскурсії центром міста та відвідування Харківської філармонії.