Створення кабінету імені Ярослава Мудрого відкриває нові освітні й професійні можливості перед учнями та вчителями Запоріжжя

08-05-2019, 22:03

7 травня в гімназії №47 м. Запоріжжя було відкрито кабінет імені Ярослава Мудрого та підписано Меморандум про співпрацю між Запорізькою міською радою й Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Учасниками заходу стали заступник міського голови Анатолій Пустоваров, директор департаменту освіти і науки Юлія Погребняк та проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш.

За словами проректора Юрія Барабаша, кабінет стане містком постійного діалогу між професорсько-викладацьким складом Університету й освітянами та учнями Запорізького краю. Серед запропонованих форм співробітництва онлайн-лекції, майстер-класи, тренінги, конференції турніри, спільні публікації тощо.

У подарунок до відкриття кабінет імені Ярослава Мудрого отримав бібліотеку правової літератури від Асоціації випускників Університету, а всі учасники заходу – незабутній концерт дуету «Nayavu» (Наталія Шкурко та Ян Костирко) професійного театру-студії Палацу студентів.