Старшокласники з усієї України та їхні батьки відвідали Університет у День відкритих дверей

30-11-2019, 14:42

Свято проходило за активної участі Ліги студентів Асоціації випускників.

Гості отримали змогу ознайомитися із ярмарком-презентацією інститутів/факультетів, із сучасною юридичною літературою видавництва «Право», подивитися відеоматеріали про Університет, поспілкуватися з керівництвом вишу, його структурних підрозділів, дізнатися про діяльність відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності, органів студентського самоврядування й дебатного клубу.

Майбутні вступники із задоволенням оглянули виставку «Криміналіст», а також взяли участь у  вікторинах та розіграші  призів за найпопулярнішу фотографію на сайті заходу та в соціальних мережах.

Паралельно відбулася загальна зустріч із проректором з навчальної роботи Юрієм Барабашем, відповідальним секретарем приймальної комісії Вадимом Козаком, директорами інститутів та деканами факультетів.

Проректор Юрій Барабаш привітав гостей Університету й сформулював вісім його переваг, які дозволяють вишу міцно тримати позицію лідера вищої юридичної освіти України, а саме: високопрофесійний науково-викладацький склад; найкраща серед ЗВО держави матеріально-технічна база; угоди з органами правопорядку, юстиції, провідними адвокатськими компаніями про стажування студентів та сприяння в працевлаштуванні випускників; широкі міжнародні зв’язки, завдяки яким успішно діють програма мобільності та програма двох дипломів, та новітні освітні програми, що відповідають вимогам ринку праці; можливості вивчення англійської мови; військова кафедра, що пропонує оптимальний набір військових спеціальностей; діяльність Асоціації випускників, що налічує тисячі членів, які обіймають відповідальні посади в різних органах та установах; умови для всебічного розвитку особистості (Moot Court society, Палац студентів із десятками творчих колективів та навчально-спортивні комплекси з басейнами в Харкові та Полтаві). Також проректор розповів про сучасну структуру Університету та особливості підготовки спеціалістів у різних навчальних підрозділах.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Козак звернув увагу присутніх на те, що в розділі «Вступникам» офіційного сайту Університету для зручності користувачів правила прийому на 2019/2020 продубльовані в більш зрозумілому й конкретизованому вигляді інформації приймальної комісії, й ознайомив із ключовими моментами цьогорічної вступної кампанії. Наприкінці зустрічі слухачі мали змогу поставити спікерам запитання.

Під час екскурсій навчально-бібліотечним комплексом, Палацом студентів, музеєм криміналістики, навчальними корпусами та гуртожитками абітурієнти побачили на власні очі високий рівень науково-технічної бази та комфортні побутово-житлові умови, створені в Університеті.