Стартує стипендіальна програма фонду Віктора Пінчука «ЗАВТРА.UA».

01-10-2011, 13:59

1 жовтня стартує стипендіальна програма фонду Віктора Пінчука «ЗАВТРА.UA».

Стипендіальна програма «Завтра. UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. ЇЇ головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Фонд знаходить найталановитіших студентів України, надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Стипендіати обираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі незалежними фаховими експертами за результатами оцінки письмових анонімних робіт та під час проведення очних змагань . До процесу відбору залучено понад 200 осіб, серед яких академіки, доктори та кандидати наук, співробітники академічних наукових установ та ВНЗ, а також спеціалісти з оцінки та підбору персоналу.

Критерії відбору: високий рівень фахових знать; самостійна наукова робота; лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

У конкурсі можуть взяти участь студенти ІІІ-VI курсів українських ВНЗ IV-го рівня акредитації.

Усі подробиці: www.zavtra.in.ua