Стартувала Осіння школа з кримінального права для викладачів «Права людини і кримінальне право»

21-11-2018, 10:32
Організатори: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
Учасниками Осінньої школи стали 23 представники провідних закладів вищої освіти України.
Відкриваючи захід, ректор Університету Василь Тацій зазначив, що Університет невипадково уже кілька років поспіль є майданчиком для проведення школи адже він є потужним науково-освітнім центром із великою історією, визначними здобутками і потужними науковими школами. «Ми живемо в часи, коли кримінальне законодавство є вкрай нестабільним. Тому сучасний викладач має бути настільки фахово підготований, щоб уміти читати й критично оцінювати законодавство, знати, як правильно подати матеріал студентам, відповісти на їхні запитання», – додав він.
Представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ніна Решетар розповіла, що осіння школа має на меті висвітлити аспекти прав людини в теорії та практиці кримінального права та надати учасникам як нові знання та ідеї, так і методи викладання питань захисту прав людини в рамках кримінально-правових дисциплін.
Упродовж трьох днів перед слухачами школи виступатимуть доктор приватного права та кримінальних наук університету Пантеон-Сорбонна (l’Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne) Ірина Гребенюк, голова відділу людського виміру Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Вольфганг Шпоррер, співробітники кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого професор, академік НАПрН України,  суддя Конституційного Суду України в відставці Юрій Баулін, доцент Олена Харитонова, доцент, декан заочного факультету №1 Юрій Пономаренко, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» Денис Азаров і кандидат юридичних наук, доцент, керівниця магістерської програми з прав людини Українського католицького університету Світлана Хилюк.