Стартував цикл тренінгів «Запобігання віктимній поведінці серед студентів»

11-12-2019, 09:06

В межах всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» соціально-психологічна лабораторія з 9 грудня 2019 року на базі Наукової Бібліотеки Університету розпочато цикл тренінгів «Запобігання віктимній поведінці серед студентів». В ініціації та організації цих заходів активну участь взяли представники Ліги студентів.

Під час тренінгу студенти навчаються переборювати та долати віктимонебезпечні ситуації, на підставі оволодіння знаннями та навичками вирішення конфліктів, а також мобілізовувати власні психологічні ресурси. У процесі тренінгових занять існує можливість «тут і зараз» скорегувати прояви і наслідки стереотипного мислення, неефективних патернів поведінки і водночас розкрити власні можливості. Знання та формування відповідних моделей поведінки щодо попередження віктимності стануть у нагоді майбутнім юристам у професійному та особистому житті.

Слід зазначити, що студенти-учасники тренінгу жваво і зацікавлено виконують запропоновані вправи, а в ході обговорення демонструють досить високий рівень професійних знань.