Співробітник кафедри земельного та аграрного права О.Савельєва і соліст-вокаліст Палацу студентів І.Сірий – переможці міського конкурсу «Молода людина року»

01-10-2018, 15:57
Конкурс відбувся у межах реалізації міської програми «Молодь Харкова». Його мета − підтримка обдарованої й талановитої молоді, заохочення вагомих досягнень молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя.
Переможцями та лауреатами конкурсу, який проходив у десяти номінаціях, стали 30 юнаків та дівчат.
У номінації «Фізична культура та спорт» перемогу здобула багаторазова чемпіонка Європи та світу з бойових мистецтв, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу Олена Савельєва.
У номінації «Культура і мистецтво» нагородою був відзначений Ігор Сірий.