Співробітники Університету І.О.Поліщук та Н.П.Пасмор стали переможцями XX обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

13-12-2018, 15:44

Церемонія нагородження відбулася 12 грудня в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна. Нагороди переможцям та дипломантам конкурсу вручили голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична, голова Харківської обласної ради С.І.Чернов, голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону, ректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна В.С.Бакіров, перший віце-президент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого М.П.Кучерявенко.

Участь у конкурсі за дев’ятьма номінаціями взяли понад 180 науково-педагогічних працівників із 33 ЗВО області.

Перемогу в номінації «Викладач гуманітарних дисциплін» здобув професор кафедри соціології та політології Ігор Олексійович Поліщук. Кращим директором (завідувачем) бібліотеки визнана Надія Петрівна Пасмор.

Сердечно вітаємо членів університетського колективу із високим досягненням!