Сніжана Кулик (військово-юридичний факультет, 1 курс) отримала диплом ІІІ ступеня Національного конкурсу творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України

22-01-2019, 17:06

Конкурс до Дня Соборності України проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України та Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності молоді про європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України.

Участь у змаганнях  взяли аспіранти закладів вищої освіти України,  студенти, молоді правники,  учні, члени Малої академії наук України з усіх областей України.

До конкурсу С. Кулик підготувала асистент кафедри історії держави та права України, кандидат юридичних наук  О.В.Середа.

Вітаємо Сніжану з перемогою та бажаємо подальших успіхів!