Слухачі програм подвійних дипломів успішно захистили магістерські роботи

01-06-2020, 12:58

28 травня випускники нашого Університету, що навчалися за програмами подвійних дипломів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Університету Миколаса Ромеріса успішно захистили магістерські роботи у форматі ONLINE.

Сімнадцять студентів програми “Європейське та міжнародне бізнес право” та вісім студентів програми “Міжнародне право” отримають диплом Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). А шість студентів захистили магістерську роботу на найвищу оцінку (10).

Ми уважно стежимо за досягненнями наших випускників по всьому світу, щиро радіємо їх успіхам та пишаємося здобутками.

Дізнатися всю інформацію стосовно вступу на програми подвійних дипломів ви можете, зв’язавшись із представниками відділу міжнародних зв’язків Університету за тел. +38 066 05 15 288, +38 050 220 26 74.