Слухачі освітньої професійної програми «Права та навички особистої безпеки прокурора, адвоката, слідчого» отримали сертифікати

18-12-2020, 10:38

Сертифікатна освітня професійна програма «Права та навички особистої безпеки прокурора, адвоката, слідчого» відповідає гострому виклику сучасності до правоохоронної системи та безпеки правничої діяльності. Випускники Університету починають свою професійну діяльність в найбільш небезпечних умовах діяльності за всі роки незалежності України. Законодавство визначає спеціальні заходи та засоби забезпечення незалежності правничої діяльності та особистої безпеки правника, включаючи права на зброю для певних професій.

Саме такій підготовці сприяла сертифікатна програма (розроблена доцентами кафедри трудового права Університету А.П.Зеніним і Є.В.Карманним),  яка дозволяє випускникам набути компетенцій, знань і навичок із захисту особистої безпеки, забезпечення незалежності правничої діяльності від загроз збройної злочинності та сучасних надзвичайних ситуацій в державі та сфері діяльності.

У цілому слухачами програми стали 42 особи. На врученні сертифікатів завідувач кафедри трудового права О.М.Ярошенко підкреслив, що вивчення даної сертифікатної програми дозволяє підготувати випускників до виконання складних посадових обов’язків правничих професій в сучасних небезпечних умовах для збереження їх життя та здоров’я.