Свято настільного тенісу зібрало спортсменів та вболівальників в навчально-спортивному комплексі «Юрист»

09-11-2018, 14:03
Фестиваль з нагоди відкриття спортивного клубу з настільного тенісу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідали ректор Василь Тацій, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Комаров, проректор за навчальної роботи Юрій Барабаш, голова профкому співробітників Валентина Білик, викладачі та студенти вишу.
Учасників фестивалю привітав ректор Університету В.Я.Тацій: «Спорт має величезне значення в поширенні здорового способу життя і всебічному розвитку особистості. Окрім того, завдяки спорту людство отримує нових лідерів. Упевнений, мине небагато часу, і ми вітатимемо нових чемпіонів – членів спортивного клубу з настільного тенісу».
Проректор з навчально-методичної роботи президент клубу В.В.Комаров, відкриваючи фестиваль, наголосив: «Завдання клубу – продовження спортивних традицій попередніх поколінь. Але для того, щоб наші амбітні плани не залишилися лише на папері, ми маємо діяти разом з керівництвом, студентством і викладачами вишу».
Прикрасили фестиваль показові номери майстра спорту України міжнародного класу асистента кафедри земельного та аграрного права Олени Савельєвої та кращих спортсменів секції спортивного вдосконалення з настільного тенісу – призерів та переможців обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харкова на чолі з керівниками секції майстром спорту України Наталією Щекотихіною та майстром спорту України міжнародного класу Анною Гапоновою.
Завершили спортивне свято змагання з настільного тенісу серед студентів та викладачів Університету, у яких за перемогу боролися 32 учасники. А здобули її доцент кафедри фінансового права, член правління клубу, Мушфік Дамірчиєв (категорія: викладачі), студент курсу магістратури Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Дмитро Сапітон (категорія: студенти) та студент IV курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Олег Павлюк (категорія: збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з настільного тенісу).
Вітаємо переможців!