Свято настільного тенісу в Університеті зібрало майже 150 учасників

06-02-2020, 10:37

Відбувся фестиваль з настільного тенісу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого серед професорсько-викладацького складу та співробітників Університету.

Захід, організований Клубом настільного тенісу та кафедрою фізичного виховання №1 за підтримки профспілкового комітету первинної профспілкової організації Університету, зібрав майже 150 учасників.

На урочистому відкритті проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш зауважив, що великий інтерес до спортивного свята засвідчив усвідомлення колективом Університету важливості занять спортом та дотримання здорового способу життя для повноцінного розвитку особистості.

Президент Клубу з настільного тенісу проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Комаров нагадав, що спорт у виші об’єднує університетський загал у добрих справах, яких за час існування клубу зроблено чимало.

Привітали любителів настільного тенісу показовими виступами збірна команда Університету з черлідингу і танцювальних видів спорту, асистентка кафедри земельного та аграрного права чемпіонка світу та Європи з кунгфу Олена Савельєва та члени збірної з настільного тенісу.

Кращими серед чоловіків стали:

І місце  доцент кафедри фінансового права Мушфік Дамірчиєв;

ІІ місце – директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Володимир Маринів;

ІІІ місце- проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Комаров.

Найсильнішими серед жінок виявилися:

І місце – співробітниця відділу капітального ремонту Ольга Мізяк;

ІІ місце – асистентка кафедри кримінального процесу Ірина Крицька;

ІІІ місце – завідувачка кафедри судоустрою та прокурорської діяльності Лідія Москвич.