Роман Труш і Мар’яна Михайлова − переможці Всеукраїнського турніру «Кубок “Юна Україна”» з самбо, Ярослав Книш здобув бронзу

03-09-2019, 09:46

Всеукраїнський  турнір серед молоді (до 18 і до 20 років) відбувся 31 серпня-2 вересня на чорноморському курорті Кароліно-Бугаз Одеської області. Змагання зібрали  250 учасників із 16-ти регіонів країни.

Р.Труш (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс) у ваговій категорії до 68 кг і Мар’яна Михайлова ( військово-юридичний інститут, 2  курс) у ваговій категорії до 64 кг стали чемпіонами, Ярослав Книш  (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс) у ваговій категорії +100   посів ІІІ місце.

Мар’яна Михайлова та  Роман Труш відібралися  на молодіжний чемпіонат світу, що в жовтні прийме Ташкент.

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!