Розпочала роботу V Осіння школа з кримінального права для викладачів «Новелізація кримінального права України»

27-11-2019, 16:36

Вже традиційно за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого приймає у своїх стінах молодих викладачів, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію, дізнатися про нові тренди та тенденції у науці кримінального права, методиках викладання. Сьогодні учасниками Осінньої школи стали представники 16 провідних закладів вищої освіти України.

Відкриваючи захід, ректор Університету Василь Тацій зазначив, що кримінальне право знаходиться під прицільною увагою суспільства, адже воно є найбільш суворим та ефективним інструментом не лише покарання, а й захисту невинуватих і жертв злочинів, а помилки у його застосуванні мають дуже тяжкі наслідки. «Серед спікерів цьогорічної Осінньої школи члени робочої групи з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України, які познайомлять слухачів із концептуальними засадами реформування кримінального права, і яким буде цікаво почути думки молодих науковців з цього приводу», – додав він.

За словами керівниці програми у сфері верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталії Ступницької програма щороку отримує схвальні відгуки від слухачів подібних шкіл, які не лише надають можливість отримати нові знання, а й слугують джерелом натхнення у викладацькій практиці. Також керівниця розповіла про інші заходи та проекти, які реалізуються програмою у сфері верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Упродовж трьох днів перед слухачами школи виступатимуть професор кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Баулін, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія» Микола Хавронюк, професор кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету В’ячеслав Навроцький, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Горох,  доцент кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Пономаренко, доцент кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олена Харитонова.