Розпочала роботу дводенна координаційна нарада з оцінки якості за проектом Еразмус+ CRIMHUM “Модернізація магістерських програм підготовки слідчих прокурорів і суддів відповідно до європейських стандартів прав людини”

18-12-2019, 11:53

У нараді беруть участь представники іноземних університетів-партнерів: проф. Томас Крюсманн (Грацький університет імені Карла в Франца, Австрія), доц. Вадим Самарин і доц. Олег Мороз (Білоруський державний університет, Беларусь), доц. Григорій Третьяков і доц. Володимир Соркін (Гродненьський державний університет імені Янки Купали, Беларусь), а також вітчизняні фахівці – представник Львівського національного університету імені Івана Франка як національного координатора проекту доц. Василь Луцик і проректор з міжнародних зв’язків Національного університету “Одеська юридична академія” проф. В’ячеслав Туляков. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляють члени робочої групи за проектом: проф. Богдан Головкін (керівник групи), проф. Дмитро Лук’янов, доц. Олена Харитонова, доц. Олександр Частник і доц. Алла Гринчак (координатори проекту).

На початку зустрічі з привітальним словом виступив керівник проекту проректор з навчальної роботи проф. Юрій Барабаш. Під час наради розглядатимуться питання щодо стану реалізації проекту, оцінки вже наявних результатів, координації подальших дій для успішного розвитку проекту. Відповідно до мети проекту розробляється і впроваджуватиметься нова магістерська програма з кримінального судочинства, готується низка навчальних посібників. Магістерська програма підготовки слідчих, прокурорів і суддів передбачає поєднання традиційної юридичної освіти з практичним підходом до навчання.