Ректор Університету Анатолій Гетьман зустрівся з колективом кафедри криміналістики для обговорення Стратегії розвитку вишу на 2021-2025 роки

08-02-2021, 16:48

Зустріч проходила у незвичному форматі із презентацією здобутків кафедри та їх інноваційних можливостей у сфері правничої науки та освіти. Місцем зустрічі був обраний криміналістичний полігон кафедри – майданчий, який дозволяє по-новому викладати важливі для майбутнього юриста знання.  

Анатолій Гетьман зазначив, що кафедра криміналістики має чудову матеріальну базу, а музей криміналістики є унікальним для України: «Коли школярі знайомляться з експозицією музею криміналістики, у їхніх серцях зароджується бажання прийти до нас на навчання. А захоплюючі лекції викладачів кафедри й інноваційні практичні заняття сприяють кращому засвоєнню студентами матеріалу». Ректор додав, що високий рівень криміналістичних експертиз, які здійснюються на кафедрі, сприяє зміцненню авторитету ЗВО як в Україні, так і за її межами.  

Окрім того, під час зустрічі ректором Анатолієм Гетьманом перед колективом кафедри було поставлено низку завдань, які потребують нагального вирішення.