Відбулося офіційне відкриття першого юридичного радіо «Lawyers’ FM» Асоціації випускників Університету

14-03-2014, 13:25

13 березня відбулася знакова подія для Асоціації випускників Університету − відкриття студії першої юридичної радіохвилі «Lawyers’ FM».

На заході були присутні: проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, відповідальний секретар ВГО Асоціація випускників А.О.Булгаков; члени Секретаріату та Ліги студентів Асоціації випускників, команда радіо «Lawyers’ FM» та студенти вузу.

Гостям в подробицях пояснено цілі діяльності радіо, оголошено перелік рубрик за спрямованістю інформації, яка планується до виходу, представлено учасників колективу.

«Та ініціатива, яка свого часу була запропонована в студентському середовищі і підтримана Асоціацією випускників та Лігою студентів, нарешті втілюється у життя. Завдяки цьому проекту з’явиться можливість реалізувати творчий потенціал. Сьогодні зібралися ініціативні люди, які готові взяти на себе цю місію, просувати музику, інтелектуальну продукцію за допомогою Інтернет-радіо. Хотілося б, щоб це радіо стало вашим і щоб воно не тільки розважало, а й дозволяло пізнавати та розширювати світогляд. Багато відповідальності, але разом з тим є місце й ініціативі», − сказав проректор.

Під час заходу проведено перший успішний вихід у прямий ефір.

Студенти отримали цінні поради від керівництва вузу та побажання плідної праці.