Радник з правових питань Консультативної місії Європейського союзу в Україні Саєр Аммар виступив в Університеті із курсом лекцій «Права людини та Європейський союз»

18-12-2019, 14:44

Курс, організований за підтримки кафедри міжнародного права та наукової бібліотеки Університету, мав практичне спрямування та був орієнтований не лише на студентів, а й на аспірантів та викладачів.

Викладання здійснювалося англійською мовою.

Доктор Аммар присвятив свої лекції таким питанням: діяльність Консультативної місії Європейського союзу в Україні; Міжнародний кримінальний суд; анексія територій у міжнародному праві; екстериторіальне застосування міжнародних конвенцій про права людини; кар’єра в міжнародній організації.

Курс отримав схвальні відгуки учасників і засвідчив актуальність подібного формату – зимової англомовної школи.

Слухачі по завершенню курсу отримали сертифікати про участь.