Підписано трьохсторонній меморандум між ТОВ «Астапов і Партнери», громадською організацією «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» та Національним юридичним Університетом імені Ярослава Мудрого

06-09-2016, 16:47

Метою підписання меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень сторін, здійснення практичної  діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини і громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

У заході взяли участь: від Університету − проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш; від Асоціації випускників − відповідальний секретар А.О.Булгаков; від ТОВ «Астапов і Партнери» − представники за дорученням:  директор з персоналу Юлія Дорощук, директор з громадських зв’язків Марина Фоменко; студенти.

Звертаючись до присутніх Ю.Г.Барабаш сказав: «Це честь для Університету укласти договір із топовою юридичною фірмою, яка посідає перші місця у рейтингах юридичних компаній».

Текстом меморандуму передбачено спільну участь у реалізації конкурсу зі стажування та можливого працевлаштування кращих студентів Університету.

Директор з персоналу ТОВ «Астапов і Партнери» Юлія Дорощук зазначила: «Ми формуємо наше майбутнє, нашу базу молодих колег. Під час стажування ви матимете змогу визначитися, яким буде ваше майбутнє».

Директор з громадських зв’язків ТОВ «Астапов і Партнери» Марина Фоменко ознайомила студентів з умовами та етапами конкурсу.

Від імені Університету документ підписав проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, від ТОВ «Астапов і Партнери» − директор з персоналу Юлія Дорощук та від Асоціації випускників − відповідальний секретар А.О.Булгаков.