Підписано меморандум про співпрацю між Юридичною клінікою та Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору»

19-04-2019, 16:45

Головною метою даного проекту є зміцнення довіри до фінансового сектору. В межах проекту значна увага приділяється трьом основним аспектам захисту прав споживачів фінансових послуг: споживчому кредитуванню, розбудові системи захисту прав споживачів та створенню установи фінансового омбудсмена.

За два роки роботи проект продемонстрував неабиякі досягнення, серед яких проведення дослідження з питань імплементації Закону про споживче кредитування та практики кредитування методом «таємного покупця» (2 хвилі та 2 звіти), розроблення законопроекту 8055 про установу фінансового омбудсмена (зареєстрований у ВРУ), проведення низки всеукраїнських медіа кампаній та освітніх заходів для різних груп населення з метою підвищення їхньої фінансової обізнаності, а також створення значної кількості просвітницьких матеріалів з фінансових питань.

Меморандум про співпрацю підписали проректор з навчально-методичної роботи Університету Вячеслав Комаров та керівник Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд.

Реалізація меморандуму вже сьогодні розпочнеться серією тренінгів від проекту для студентів Юридичної клініки.

 

Офіційні сторінки Університету  в соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/nlu.official/

Телеграм – t.me/NLU1804official

Інстаграм – www.instagram.com/nlu_official/