Підписано Меморандум про співпрацю між школами м. Попасна Луганської області й Університетом

25-05-2018, 17:25
Ініціаторами й організаторами заходу стали ректорат, представники «Волонтерського руху НЮУ» і Асоціація випускників Університету.
Директори шкіл м. Попасна Луганської області В.Г.Шулік (ЗОШ №1), В.П.Машин (гімназія №20), М.Г.Устенко (ЗОШ №21), Н.В.Ксенофонтова (ЗОШ № 24), А.В.Гупал (багатопрофільна гімназія № 25),  з однієї сторони, і  НЮУ імені Ярослава Мудрого в особі  проректора з навчальної роботи Юрія Барабаша – з другої, цьогоріч, підписавши угоду, започаткували співробітництво.
У Меморандумі Сторонами закріплено форми та важливі напрями співпраці. Зокрема, Університет залучається до організації й проведення спільних  заходів: науково-методичних конференцій, лекцій, семінарів, майстер-класів, олімпіад, турнірів для учнів з науково-педагогічними співробітниками та педагогами
«Хочу подякувати всім вам за ту велику справу, яку ви робите! Одне діло працювати в мирних умовах, і зовсім інше – за 10 км від лінії розмежування… Ми докладемо зусиль, щоб ви повсякчас відчували підтримку нашого Університету»,  – сказав проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш і вручив гостям Подяки.
Присутній на заході мер міста Попасна Луганської області Ю.І.Онищенко зазначив: «Вдячний, що запросили, і переконаний, що цей захід і підписані документи дадуть позитивні результати для нашого маленького міста, – і додав, – багато хто переїхав на більш спокійні території і залишився там. Саме тому ми відчуваємо певний «кадровий голод», нам потрібні різні фахівці, у тому числі й юристи, яких ми (і це пріоритет!) забезпечуємо житлом».