Підписано Договір про співробітництво між Культурним центром України в Москві та Національною юридичною академією України імені Ярослава Мудрого

13-11-2010, 09:00

13 листопада підписано Договір про співробітництво між Культурним центром України в Москві та Національною юридичною академією України імені Ярослава Мудрого.

Цього ж дня у рамках проекту «Презентація» проректор з навчально-методичної роботи Академії, професор, академік Академії правових наук України В.В.Комаров у Культурному центрі України в Москві презентував наукові, навчальні та методичні видання, подаровані Інформаційно-довідковій бібліотеці Центру Національною юридичною академією України імені Ярослава Мудрого.

Зустріч відкрив заступник генерального директора Центру П.І.Ткач, випускник Харківського юридичного інституту 1964 року. Він привітав усіх присутніх у стінах Культурного центру України в Москві, розповів про історію становлення контактів Культурного центру і Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого та подякував за безцінний дар – книги, передані бібліотекою Академії бібліотеці Центру. Це – Закони України, підручники та навчальні посібники з історії держави і права, правової статистики, політології, релігієзнавства, юридичної практики, науково-популярні та юридичні довідкові видання, література про Конституцію та конституційну реформу в Україні, збірники тез доповідей і матеріалів науково-практичних конференцій з правової тематики та багато іншого.

Проректор Академії В.В.Комаров розповів про історію створення навчального закладу, його структуру, професорсько-викладацький склад, наукові здобутки й досягнення, матеріальну базу та соціальну інфраструктуру, а також про співпрацю з іншими вузами та установами України, Великої Британії, В’єтнаму, Іспанії, Росії, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Узбекистану, Франції та інших країн. Також він відзначив, що Культурний центр України в Москві – унікальна потужна і досвідчена державна установа української держави в Росії, яка своєю діяльністю сприяє впевненому входженню України в світовий культурний простір. Центр не тільки володіє багатою правознавчою базою, а й активно співпрацює з українською діаспорою, новим поколінням росіян, передусім інтелігенцією, працівниками освіти, культури, науки в питаннях розповсюдження цієї інформації. Тому Академія охоче прилучається до усього потенціалу діяльності Центру на культурно-просвітницькій ниві задля розгортання цивілізованого діалогу культур – української і російської.

Зустріч, яка зібрала представників української діаспори, наукової, освітянської та творчої еліти Москви, студентів московських вузів, переросла у теплу бесіду, змістовний діалог.