Профком Університету організував дозвілля у святкові дні

13-01-2017, 11:23

Профспілковий комітет традиційно провів  святковий захід у Палаці студентів для дітей викладачів та співробітників Університету, пенсіонерів, ветеранів, під час якого малеча отримала солодкі подарунки та відвідала виставу. Крім того, за кошти профкому були оплачені дитячі спектаклі, які відбулися у молодіжному театрі «Мадригал», Будинку вчених, Планетарії, Будинку актора імені Леся Сердюка, «P.S. театрі» та Харківському державному театру ляльок імені В.В.Афанасьєва.

Особливо приємно, що найбільше припав до душі дітлахам мюзикл «Ти особливий!», поставлений колективом Палацу студентів Університету (керівник проекту – головний режисер Палацу студентів І.Л.Галенко) за мотивами творів Макса Лукадо. Діти-актори дітям-глядачам розповіли про те, що кожен з нас – унікальна особистість, і думка оточуючих не має впливати на нашу самооцінку. Перед початком вистави хлопчики та дівчатка стали учасниками пізнавального наукового шоу шаленого професора Ніколя, а також співали й танцювали разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та Цукерковою феєю. На святі відбулося й нагородження учасників конкурсу дитячих малюнків.

Однак не лише діти в ці новорічні дні потребують уваги. Профком вручив новорічні подарунки непрацюючим пенсіонерам і ветеранам Університету.

У всіх присутніх був святковий настрій.