Профком Університету організував дозвілля у святкові дні

10-01-2018, 09:19

Профспілковий комітет традиційно провів  святковий захід у Палаці студентів для дітей викладачів і співробітників Університету, пенсіонерів, ветеранів, під час якого малеча отримала солодкі подарунки та переглянула виставу.

Крім того, профкомом були оплачені дитячі спектаклі, які відбулися в Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка, Планетарії, Будинку актора ім. Леся Сердюка та ін.

Особливо приємно, що найбільше припало до душі дітлахам новорічне гранд-шоу «Змова у Діснейленді», поставлене колективом Палацу студентів Університету (керівник проекту – директор-художній керівник Палацу студентів І.Л.Галенко), костюми до якого куплені за кошти профспілкового комітету. Діти разом з улюбленими героями відправлялися у незабутню подорож по казках Діснея і мали змогу перешкодити підступному пірату Чорна Борода і його помічникам капітанам ГАКу, Флінту і Джеку Горобцю зіпсувати новорічне свято у Діснейленді.

Перед початком вистави хлопчики та дівчатка стали безпосередніми учасниками шоу, а також співали й танцювали разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. На святі відбулося й нагородження учасників конкурсу дитячих малюнків.

Однак не лише діти в ці новорічні дні потребують уваги. Профком вручив новорічні подарунки непрацюючим пенсіонерам і ветеранам Університету.