Проректор Академії В.В.Комаров брав участь у презентації Міжнародного проекту “Україна – Росія: держави та громадяни” (Москва, Росія)

28-03-2010, 13:36

28 березня проректор Академії В.В.Комаров брав участь у презентації Міжнародного проекту “Україна – Росія: держави та громадяни”, яка відбулась у Москві (Росія). Організатори проекту – Посольство України в Російській Федерації та Міжнародна суспільна організація “Діалог – Мир”.

28 березня відбулася зустріч В.В.Комарова із заступником генерального директора Культурного центру України в Москві П.І.Ткачем, вони обговорили можливі напрямки співпраці.

Проректор В.В.Комаров висловив думку, що нашому вузу треба по можливості сприяти комплектації бібліотеки Культурного центру, забезпечувати діяльність недільної школи, оскільки в Москві немає жодного українського навчального закладу.

П.І.Ткач зазначив що Український Дім зацікавлений в тому, щоб НЮАУ імені Ярослава Мудрого не лише інформаційно підтримувала освітню діяльність Центру, а й допомагала комплектувати бібліотеку відповідними законодавчими актами, особливо коментарями до чинного законодавства України, оскільки, за його словами, багато українців у Москві звертаються до Культурного центру за порадами, певними юридичними консультаціями. Окрім того, заступник генерального директора висловив думку, що ми можемо співпрацювати у напрямі проведення сумісних заходів на базі Культурного центру України в Москві відповідно до ініціатив Академії з колегами, вузами-партнерами, пропагуючи українську правничу культуру тощо.

Співбесідники дійшли висновку про необхідність обмінятися листами, які підтвердять тверді наміри двосторонньої співпраці.