Пройшла зустріч ректора Університету В.Я.Тація з представниками органів студентського самоврядування, профспілкової організації та наукового товариства студентів та аспірантів

03-10-2014, 16:22

У заході взяли участь представники студентського самоврядування всіх рівнів, старости груп, потоків, гуртожитків, факультетів/інститутів, понад 400 осіб, а також усі бажаючі.

Ректор Університету В.Я.Тацій звернувся до студентів зі вступним словом, у якому наголосив, що метою зустрічі є продовження співпраці і знаходження шляхів порозуміння між студентською спільнотою та адміністрацією вишу. Василь Якович висловив свою готовність вислухати пропозиції студентів щодо покращення роботи ВНЗ.

«Перед нами − зауважив ректор − стоїть дуже багато завдань та викликів. Працювати необхідно спільно. Всі разом ми переживемо ці часи і будемо перемагати і творити в нових сучасних умовах».

В.Я.Тацій зазначив, що Університет виконав державне замовлення повністю по всіх показниках.

«Ми зобов’язалися прийняти всіх із зони АТО. Ми візьмемо і поселимо всіх без виключення. Це − святий обов’язок. Ми зробимо все, щоб створити для них належні умови», − наголосив ректор.

В.Я.Тацій також підкреслив, що держава зробить усе можливе і неможливе, щоб зупинити війну. «Пройде час і ми будемо єдині в єдиній країні», – додав він.

В.Я.Тацій окремо торкнувся питання безпеки і зазначив, що в Університеті впроваджено жорстку пропускну систему для недопущення перебування у ньому сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації підрозділів закладу. Також посилено контроль за перебуванням на території учбових корпусів та у гуртожитках осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу.

Зважаючи на існуючі виклики, на загальних зборах студентського активу було прийнято рішення про встановлення обмеження пропуску осіб до гуртожитків Університету до 23:00.

Запитання, які після виступу ректора поставили студенти і їх пропозиції, стосувалися дуже широкого кола нагальних проблем: встановлення турнікетів у всіх корпусах, зміни/лібералізації кредитно-модульної системи відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту», розстрочки платежів за контрактом, фінальної дати будівництва нової бібліотеки, проходження практики студентами із зони АТО, гарячої води у гуртожитках, WiFi у навчальних корпусах тощо.

На завершення зустрічі ректор Університету подякував студентам за конструктивний діалог і закликав присутніх до дискусії, наголосивши на необхідності безпосереднього живого спілкування студентів із викладачами та адміністрацією Університету.